Zadzwoń do nas: 500 695 800 - mail: info@natural-detox.pl

Najbardziej nurtujące pytania

Czy w trakcie zabiegu może dojść do perforacji (rozerwania) jelita?

Porównując zabieg hydrokolonoterapii ze zwykłą lewatywą,gdzie wlewana jest jednorazowo dużo większa ilość wody bez kontroli jej stopniowego i powolnego przepływu,można od razu zauważyć roznicę i dojsc do prostego wniosku, który nas uspokoi i rozwieje nasze wątpliwości…
Ilość wody wprowadzanej jednorazowo do jelita przy zabiegu hydrokolonoterapii jest niewielka, nie przekracza 1-2 szklanek po czym jest wydalona i tak naprzemiennie przez cały czas zabiegu, na tym wlaśnie polega skuteczność tej metody. Tak niewielka ilość wody nie może przerwać ciągłości jelita a organ ten sam w sobie jest bardzo elastyczny i rozciągliwy. Czynności te wykonywane są specjalistyczną aparaturą medyczną obsługiwaną przez wykwalifikowaną pielegniarkę, która cały czas czuwa i kontroluje wszystkie funkcje w trakcie zabiegu co daje możliwość by czuć się zupełnie bezpiecznie.
Na całym świecie wykonuje się miliony tych zabiegów a w krajach gdzie są najbardziej popularne tj Anglia, Niemcy traktowane są jak zwykłe wyjścia do salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego…}

Czy zabiegi rozleniwiają jelito do samodzielnej pracy?

Jelito rozleniwia się gdy jest przepełnione masami kałowymi przylegającymi ściśle do jego ścianek i nagromadzonymi kamieniami w zakamarkach jelita .Zaburzone zostają wówczas ruchy robaczkowe i dochodzi do nieregularnych wypróżnień oraz innych dolegliwości. Terapia wodna ,której zadaniem jest uwolnienie od zalegających resztek i oczyszczenie okrężnicy, przywraca naturalną i prawidłową pracę jelita grubego.

Czy zupełnie wypłukujemy florę bakteryjną?

Celem hydrokolonoterapii jest wypłukanie bakterii gnilnych, tworząc warunki do odbudowy mikroflory jelita… niemniej jednak po każdym zabiegu dodatkowo wspomagamy ten proces poprzez stosowanie doustnych probiotyków.

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress