Zadzwoń do nas: 500 695 800 - mail: info@natural-detox.pl

Analiza obciążeń organizmu patogenami za pomocą skanera F-SCAN.

Jako uzupełnienie metody EAP wg dr Volla wykorzystywaną w Bicom 2000 stosujemy scanning organizmu urządzeniem F-SCAN. Metodę tą można wykorzystywać jako komplementarną metodę wykrywania patogenów w organizmie, oraz jako wsparcie dla szczegółowych i rozszerzonych testów Bicom. Dzięki dwutorowemu działaniu F-SCAN, oraz Bicom znacząco podnosimy trafność wykonywanych testów, jak i zwiększamy skuteczność przeprowadzonej terapii.


Tylko u nas F-SCAN wykorzystywany jest jako drogowskaz do przeprowadzenia bardziej szczegółowych testów, dzięki czemu oszczędzasz czas, oraz pieniądze. Tylko dobrze ukierunkowany test, składający się z wywiadu i wstępnej analizy skanerem F-SCAN pozwala na jeszcze trafniejszą diagnozę jak i dobór właściwej terapii.


Każda osoba, która decyduje się na wykonanie szczegółowych testów w naszym gabinecie, ma możliwość bezpłatnego skorzystania z F-SCAN jako wskazówki do dalszych testów, oraz otrzymuje informację o obciążeniach znajdujących się w organizmie. Istnieje również możliwość odpłatnego pełnego testu F-SCAN, bez konieczności rozszerzenia testów w oparciu o urządzenie Bicom – polecane dla osób chcących wykonać tylko ogólne badanie organizmu.

logoF-SCAN wykorzystuje metodę skanowania DIRP, która jest alternatywą dla tradycyjnego biorezonansu. DIRP to biorezonans synchrometryczny, lub inaczej nowoczesny synchrometr. DIRP opatentowany został przez szwajcarską firmę F-SCAN.

F-SCAN DIRP jest zautomatyzowaną metodą mająca na celu otrzymanie biorezonansowego sprzężenia zwrotnego od użytkownika, gdy przekazywana jest mu odpowiednia częstotliwość. Metoda ta jest nieco odmienną od biorezonansu wykorzystywanego w urządzeniach typu np. Vega Test, gdyż opiera się na biorezonansie częstotliwościowym. Podawane przez urządzenie częstotliwości są wynikiem ich wcześniejszego podawania w szerokim zakresie ustalonym przez użytkownika np. od 80kHz do 560kHz. Wynik biorezonansu pokazywany jest w postaci graficznej, może być edytowalny, przechowywany jako źródło informacji, w całości lub w części użyte jako podstawa do przyszłej aplikacji. Aplikacja odbywa się częstotliwościami powstałymi podczas biorezonansu. Podane częstotliwości można porównać z tabelami Dr Huldy Clark. Metoda badania DIRP podobna jest do działania synchrometru jednak całe test trwa tylko 7 minut. Nie ma potrzeby posiadania próbek patogenów, bakterii, wirusów, patogeny pokazują nam swój biorezonans częstotliwościowy czyli ich najczulszy punkt. Częstotliwość biorezonansowa przekazywana jest użytkownikowi za pomocą czynnej elektrody (anoda) połączonej do przewodu zabiegowego. Elektroda palcowa przenosi biorezonansowe sprzężenie zwrotne do urządzenia, gdzie dane są wyświetlane i gromadzone.

f-scan

Dzięki metodzie DIRP urządzenie emituje częstotliwość z zakresu zadanego przez użytkownika. To on ustala dolny oraz górny limit jej zakresu oraz wielkość przeskoku występującego między limitami. W zależności od ustawionego zakresu częstotliwości biorezonansowej program standardowy trwa kilka minut. Homeopatia w połączeniu z metodą diagnozującą DIRP daje wymierne efekty. Poprawianie stanu zdrowia w oparciu o biorezonans DIRP odbywają się zawsze częstotliwościami na której rezonują bakterie, wirusy, patogeny dzięki temu urządzenie działa również podobnie jak synchrometr doktor Huldy Clark.


Wykorzystywane metody biorezonansowe w naszym gabinecie wybiegają jednak poza standardowe „zappowanie” mające na celu tylko eliminację patogenów. Obecność patogenów w organizmie często ma swoją przyczynę, mającą różne podłoże – emocjonalne, psychiczne, ale i spowodowane osłabieniem i dysfunkcją organów. Celem naszych działań jest znalezienie przyczyny, przeciwdziałanie jej, pomagając organizmowi wejść w stan homeostazy czyli biologicznej równowagi. Tylko równowaga pracy naszego organizmu jest drogą do poprawy jego funkcjonowania i życia w zdrowiu.

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress