Zadzwoń do nas: 500 695 800 - mail: info@natural-detox.pl


HYDROKOLONOTERAPIA – oczyszczanie organizmu poprzez irygacje (płukanie wodne jelita grubego) .W ten sposób odzyskujesz zdrowie, likwidujesz zaparcia, usuniesz grzybice pokonasz kilogramy i odzyskasz energię-pokonując zmęczenie. Zabieg jest bezbolesny, bezwonny, przeprowadzony w miłej i spokojnej atmosferze przy użyciu nowoczesnej aparatury.

Hydrokolonoterapia a obciążone jelito grube

Hydrokolonoterapia jest jedynym skutecznym sposobem na gruntowne ‘posprzątanie” jelita grubego. Specjalistyczny sprzęt pozwala na płukanie całej okrężnicy, której długość dochodzi do 2m,gdzie zwykła lewatywa pozwala wypłukać odcinek 20cm.”Kapiel wodna” dolnego odcinka przewodu pokarmowego stosowana już w starożytności była bardzo popularna a obecnie udoskonalona, zatacza coraz to większy krąg zwolenników, przekonanych o jej zbawiennych skutkach dla naszego zdrowia. Jak powszechnie wiadomo poszczególne odcinki jelita grubego maja wpływ na stan określonych organów tj. układ moczowo – płciowy, nerki, żołądek, serce, wątroba itp.

narosl

A może któraś z dolegliwości dotyczy właśnie Ciebie ?

Z roku na rok zachorowalność na raka jelita systematycznie wzrasta. Wszystko co dostaje się do organizmu, musi zostać z niego usunięte,lecz niejednokrotnie zanim się na to zdecydujemy może przez wiele lat gnić,stanowić doskonałe siedlisko różnych chorób a w efekcie nawet stać się przyczyną śmierci. I nie bezpodstawnie możemy tutaj przytoczyć dość ostry cytat ”śmierć czai się w jelitach” – Asklepios. Źle funkcjonujące jelito i choroby z nim związane wynikają z niewłaściwej diety (przetworzona i niezdrowa żywność), zanieczyszczonego środowiska naturalnego, braku ruchu, stresu, nadmiernego stosowania leków itd. Udowodniono że przeciętny człowiek nosi w sobie od 2 do 6 kg gnijących resztek pokarmowych, które ściśle przylegają do ścianek jelita tworząc twardą powłokę .Dodatkowo nieregularne wypróżnienia(zaparcia) utrzymują ten stan, blokują wchłanianie substancji odżywczych i w ten sposób dochodzi do samozatruwania organizmu. Trucizna przedostaje się do układu krwionośnego, zaburza układ immunologiczny, który w większości znajduje się w ściankach jelit, osłabia wszystkie ważne narządy, jest przyczyną wielu poważnych chorób tj. nowotwory. reumatyzm, alergie, choroby skóry, nadciśnienie, bóle migrenowe jak również złego samopoczucia na co dzień. Często czujemy się zmęczeni, przygnębieni, organizm nasz jest podatny na wszelkiego rodzaju infekcje, doskwierają nam bóle stawowe, mamy kłopoty gastryczne, wzdęcia nieświeży oddech, drażniący pot itp.….Toksyny które w sobie nosimy mają również bardzo negatywny wpływ na naszą cerę, przez co przedwcześnie się starzejemy. Warunki jakie panują w zanieczyszczonym jelicie grubym sprzyjają również rozwojowi grzybów i pasożytów, zastanawiamy się dlaczego mamy wzmożony apetyt, uczucie ciągłego łaknienia i w efekcie jemy więcej . Często jednak nie zdajemy sobie sprawy z obecności niepożądanych gości w naszym jelicie, ponieważ nie mamy innych wyraźnych objawów…Istnieje ok 100 popularnych pasożytów mogących mieszkać w naszym organizmie a ich ulubionym miejscem jest właśnie okrężnica. Pasożyty pochłaniają wszystkie pożyteczne składniki z pożywienia a puste kalorie odkładają się w postaci niepotrzebnego tłuszczyku. Osoby świadome chorób i zagrożeń wynikających z obciążonego jelita grubego, niejednokrotnie sięgają po środki przeczyszczające i usuwające wzdęcia, Działanie tego typu medykamentów jest tylko doraźne a problem pozostaje z wiekiem potęgowany. Jak wiadomo kluczowym elementem leczenia jest wsparcie naturalnych sił obronnych poprzez intensywną detoksykację ustroju. Postawmy na świadomość i profilaktykę….
chrońmy swój organizm przed szkodliwościami XXI wieku…

ZACZNIJMY OD TEGO CO JEST POCZĄTKIEM WSZYSTKIEGO!

Na świecie gabinety wykonujące zabiegi hydrokolonoterapii istnieją już od kilkunastu lat i cieszą się ogromną popularnością. W każdym większym mieście w Polsce od ponad 10 lat, a teraz kolej na Nowy Sącz…nie musimy już dojeżdżać do innych miejscowości, tracić cenny czas i pieniądze…. i tak właśnie z myślą i w trosce o Was Drodzy Państwo stworzyliśmy gabinet Zdrowego Jelita, który będzie Waszym kapitałem w Zdrowie i Piękny Wygląd!

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress