Zadzwoń do nas: 500 695 800 - mail: info@natural-detox.pl

Gluten oraz jego nietolerancja

Nietolerancje pokarmowe – jedną z najczęstszych nietolerancji pokarmowych jest obecnie GLUTEN

Gluten to białko roślinne różnych zbóż, natomiast najbardziej obciąża nasz organizm gluten zawarty w pszenicy. Pszeniczny gluten jest niestety podstawą naszej diety: biały chlebuś, bułeczki, makarony jak również w większości przetworzona żywność. Często nie zdajemy sobie sprawy z prawdziwej przyczyny złego samopoczucia, diagnoza lekarska nie zawsze jest trafna, a długotrały stan nietolerancji doprowadza do różnych chorób. Najpoważniejszą formą nietolerancji na gluten jest – celiakia, zapada na nią jedna osoba na sto i większość o tym nie wie.

Lżejsze formy dotykają jeszcze większej grupy osób, a symptomy i objawy typu bóle brzucha, zmęczenie i brak energii często są bagatelizowane.

Uczulenie na gluten jest autoagresyjną chorobą, która działa zapalnie na mózg, serce, jelita, stawy.

Niestety niezdiagnozowana i nieleczona nietolerancja glutenu może wywoływać:

 reumatoidalne zapalenie stawów
anemia
zapalenie jelit
osteoporoza
stwardnienie rozsiane
większość chorób z grupy autoimmunologicznych
a nawet raka

W wielu przypadkach osoby cierpiące na te schorzenie, po odstawieniu żywości zawierającej gluten , zauważają znakomite efekty w postaci lepszego samopoczucia, a po dłuższym czasie wręcz zdrowienia.

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u kogoś z bliskich , nietolerancję na gluten nie zwlekaj dłużej….

PRZYJDŻ DO NAS NA DIAGNOZĘ

14651235_s

Nasz gabinet biorezonansu proponuje nie tylko diagnozę, możesz skorzystać również z terapii i odczulenia. W przeciągu jednej wizyty otrzymasz pełny obraz nietolerancji i alergenów, które Cięobciążają, między innymi może być właśnie GLUTEN z pozoru całkiem niewinny.

Zobacz jak prostą drogę proponujemy Ci w osiągnięciu zdrowia na całe życie!!!!

Testy metodą biorezonansu są zupełnie nieinwazyjne i bezbolesne. Wynik otrzymujesz natychmiast z indywidualnymi zaleceniami terapeutycznymi.

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress