Zadzwoń do nas: 500 695 800 - mail: info@natural-detox.pl

Reumatoidalne zapalenie stawów

Zwalczanie reumatoidalnego zapalenia stawów

Statystyki pokazują ciągły wzrost osób chorujących na osteoporozę i reumatoidalne zapalenie stawów. Cierpią nie tylko kobiety, dotyka również mężczyzn po 50 roku życia.

Możesz wzmocnić stawy, kości i mięśnie ! Zatrzymaj nasilający się ból ! Daj sobie pomóc !

Terapie w walce z reumatyzmem
Wspomaganie walki z osteoporozą
Pokonaj ograniczenia ruchowe
Zrób niezbędne badania, dowiedz się więcej

Narzekasz na silne bóle i sztywnienia stawów? Zmień swój codzienny jadłospis! To pomoże ci złagodzić dolegliwości reumatyczne i odzyskać dobre samopoczucie. Objawy reumatoidalnego zapalenia stawów zaostrzają się bowiem w wyniku niewłaściwej diety.

19359128_sDieta na reumatyzm pozwoli ci zmniejszyć dolegliwości bólowe. Reumatoidalne zapalenie stawów, zwane do niedawna gośćcem, to przewlekły stan zapalny, który odpowiada za dotkliwy ból, sztywnienie oraz ograniczenie ruchomości stawów. Wśród przyczyn reumatyzmu wymienia się czynniki genetyczne i hormonalne, palenie papierosów oraz długotrwały stres. Ale nie tylko.

Niektóre schorzenia reumatyczne mogą mieć też tło alergiczne. Okazuje się bowiem, że pewne składniki pokarmowe, wywołujące katar sienny czy ataki astmy, mogą też powodować dolegliwości stawów. Dlatego niektóre choroby reumatyczne leczy się nie tylko farmakologicznie, ale też dietą.

Z jadłospisu trzeba wyeliminować te pokarmy, które zaostrzają objawy. W ten sposób można złagodzić dolegliwości na tyle, by stopniowo zmniejszyć dawki, a z czasem nawet odstawić leki przeciwzapalne. Taką decyzję podejmij już dziś, zapisz się na badanie, przynieś ulgę swoim stawom.

Prosty TEST NA NIETOLERANCJE POKARMOWE POKAŻE I POMOŻE wykluczyć niewłaściwe pokarmy !

W leczeniu chorób reumatycznych działamy kilkufazowo, niezbędnym zabiegiem jest również gruntowne oczyszczenie organizmu i wyrównanie flory bakteryjnej jelit. Wówczas bakterie, toksyny i niestrawiony pokarm przedostają się do krwiobiegu, a wnikające z nimi alergeny wywołują stany zapalne, które atakują stawy, kości i mięśnie. Dodatkowo zanieczyszczone jelita mają trudności z wchłanianiem witamin i minerałów niezbędnych przy terapii reumatyzmu i osteoporozy. Świetnie sprawdza się tu zabieg irygacji jelita grubego (Hydrokolonoterapia), który oczyszcza jelita z nagromadzonych złogów, toksyn, drożdży, pasożytów i kamieni kałowych. 

 

 

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress