Zadzwoń do nas: 500 695 800 - mail: info@natural-detox.pl

Wodór będącym naturalnym antyoksydantem jest najszybszym znanym antyutleniaczem  wolnych rodników. To właśnie on w obecności jonów ujemnych ma własności lecznicze. W komorze rozpoczyna się działanie tzw. pompy jonowej  powietrza.

Dodatkowo terapia w komorze rozpoczyna się od kilkuminutowego procesu rozpylenia mikro klastrowej mgiełki bogatej w wodór. Rozpylenie następuje odpowiednim urządzeniem bezpośrednio na twarz osoby odwiedzającej komorę. Mikro klastry rozpoczynają natychmiastowe  działanie terapeutyczne.

Do komórek organizmu przez nos, gardło i pęcherzyki płucne docierają prozdrowotne hydrojony. Nasz organizm zaczyna je przyswajać i rozpoczyna się proces wzmacniania systemu obronnego organizmu oraz proces zdrowienia. Procesy zapalne zaczynają zanikać. Przebywanie w takim środowisku wpływa na całkowitą likwidację chorobotwórczych wolnych rodników. Organizm wręcz resetuje się i rozpoczyna etap równowagi. Pacjent otrzymuje tzw. „paliwo życia”. Wytworzony aktywny wodór H2 jest najsilniejszym znanym antyoksydantem dlatego, iż dociera do wnętrza komórek czyli ich cytoplazmy. To kluczowa cecha wodoru, dająca mu przewagę nad innymi związkami przeciw utleniającymi. Decyduje o tym waga molekularna i wielkość cząsteczki wodoru. Cząsteczka wodoru jest 176 razy mniejsza niż związku witaminy C oraz 863 razy mniejsza aniżeli koenzym Q10. Żadna inna substancja wiążąca wolne rodniki hydrooksylowe (OH), nie ma tak silnego oddziaływania na nie, jak wodór cząsteczkowy.

Koncentracja wodoru w rozpylanej mgiełce wodnej wynosi od 400 do 800 ppb. Czynnik ORP wynosi od -200 do -400 mv.

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress