Zadzwoń do nas: 500 695 800 - mail: info@natural-detox.pl

Kandydoza

Grzyby a kandydoza

Na świecie znanych jest ponad 150 gatunków grzybów z rodziny Candida, ale tylko kilka z nich to patogeny występujące u człowieka. Grzyby te są naturalnym składnikiem flory bakteryjnej jelita grubego. Występują również na skórze, w pochwie i jamie ustnej człowieka. Nie zawsze wywołują objawy chorobowe, problem natomiast powstaje wówczas ,gdy dochodzi do niekontrolowanego ich rozrostu a w efekcie często do zatrucia całego organizmu zwanego KANDYDOZĄ OGÓLNOUSTROJOWĄ.

W ostatnich latach Candida stała się poważnym problemem u ludzi, niezależnie od ich wieku.

Głównymi przyczynami nadmiernego rozmnażania grzybów jest:

  stosowanie wziewnych sterydów tak rozpowszechnionych w leczeniu alergii
  maksymalnemu rozwojowi drożdżaków sprzyja bardzo doustna antykoncepcja
  dieta bogata w cukry proste i produkty mączne
  nieodpowiednia higiena

CANDIDA_300X300Oprócz powszechnie znanych objawów rozrostu grzybów w naszym organizmie takich jak infekcje pochwy u kobiet, afty, plackowate zmiany skórne, grzybica paznokci, pacjenci zgłaszają się również z objawami niespecyficznymi , przypominającymi różne jednostki chorobowe typu ; alergie, niepłodność, nerwice, infekcje dróg moczowych, choroby reumatyczne i inne.

W takich przypadkach ciężko o natychmiastową i jednoznaczną diagnozę. Wobec nasilających się dolegliwości szukamy pomocy u wielu specjalistów, objawy się nasilają a wyniki rutynowych badań są zazwyczaj prawidłowe.

Wówczas zapraszamy na badanie metodą biorezonansową.

W naszym Centrum w ciągu pół godziny trwania testów otrzymamy szybką diagnozę na obecność i ilość grzybów Candida. Wizyta, konsultacja i gotowa recepta na pozbycie się wroga to wszystko w ciągu jednej wizyty. SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress