Zadzwoń do nas: 500 695 800 - mail: info@natural-detox.pl

 <br><strong>JONY UJEMNE </strong>

JONY UJEMNE

Zapraszamy do skorzystania z  bezinwazyjnej metody jonowej naturopaty Jacka Wikarskiego. Olbrzymia ilość jonów ujemnych jakie wytwarzamy w naszej  specjalnie skonstruowanej komorze ma działanie zdrowotne. Przez wielu naukowców zostało udowodnione szerokie spektrum pozytywnych efektów stosowania ujemnych jonów (witamin powietrza) na ludzkie ciało, zdrowie i dobre samopoczucie. Terapia jonami ujemnymi prowadzi w sposób bezpośredni do wzmocnienia układu immunologicznego i żywotności komórek.

 <br><strong>POMPA <br>POWIETRZE – ZIEMIA</strong>

POMPA
POWIETRZE – ZIEMIA

Jak wskazują urządzenia pomiarowe w komorze brak jest groźnych pyłów PM 10 i PM 2.5. Wskazania to wynik równy zeru. Odpowiednia dawka jonów ujemnych wytworzonych w komorze wiąże dodatnie cząstki – brud, kurz, formaldehyd, wirusy, bakterie, zapachy, odchody roztoczy oraz martwe cząstki skóry, itp. Dzięki zastosowaniu odpowiednich opasek ręcznych dokonujemy w komorze uziemienia organizmu.  Elektrony ziemskie zaczynają w czasie pobytu w komorze działać jak naturalne czynniki przeciwzapalne, posiadając zdolność neutralizowania naładowanych dodatnio wolnych rodników. Utworzona pompa powietrze – ziemia działa więc regeneracyjne na organizmy ludzkie.

 <br><strong>SIŁA MIKRO KLASTROWEJ MGIEŁKI</strong>

SIŁA MIKRO KLASTROWEJ MGIEŁKI

Powstały w komorze wodór cząsteczkowy H2  w postaci niewidzialnej mgiełki wodnej (mikro klastry) ma własności lecznicze, bardzo szybko blokuje wolne rodniki powstające w naszym organizmie. Do komórek organizmu przez nos, gardło i pęcherzyki płucne docierają utworzone w komorze prozdrowotne hydrojony. Dzięki inhalacji z powietrza nasz organizm zaczyna je przyswajać i redukować wolne rodniki. Rozpoczyna się proces wzmacniania systemu obronnego organizmu oraz procesy samo zdrowienia. Wodór w komorze działa na komórki organizmu człowieka jako czynnik antyoksydacyjny i przeciwzapalny. Koncentracja wodoru wynosi od 400 do 800 ppb. Czynnik ORP wynosi od -200 do -400 mv.

Kliknij na obrazek aby zobaczyć film…


„WITAMINY POWIETRZA” DROGĄ DO NASZEGO ZDROWIA


Wiele przeprowadzonych badań wskazuje na korzystny wpływ jonów ujemnych. To właśnie witaminy powietrza mają nieocenioną wartość dla naszego życia, ale najsilniej wpływają na nasz organizm za pośrednictwem układu oddechowego poprzez skonsolidowane kilku podstawowych parametrów jakie stwarzamy w naszej komorze jonizacyjnej. Każdy, kto wypróbował naszą komorę odczuwa jej dobroczynny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne.


Jak działamy krok po kroku?

Krok 1 powrotu do zdrowia

Źle się czujesz i nie wiesz dlaczego, a tradycyjne metody nie przyniosły oczekiwanych skutków leczniczych. Masz problem z alergią, dusznościami, chorobą tarczycy, serca czy depresji, to doskonale trafiłeś. Oferujemy starą i sprawdzoną, a jednocześnie wzbogaconą o nowoczesne rozwiązania nowatorską terapię witaminami powietrza (Jony +H2). Sprawdź nasze terapie zdrowotne i skorzystaj z dobroczynnego wpływu terapeutycznego powietrza na twój organizm.

Krok 2 powrotu do zdrowia

Już teraz po numerem telefonu 500 695 800 możesz umówić termin pobytu w komorze jonizacyjnej. Dodatkowo czas umilą Tobie wygodne relaksacyjne fotele, a twoje DNA poddane będzie regeneracji i transformacji pod wpływem dźwięku tzw. SOLFEGGIO HARMONIC wibrującego w dziewięciotonowej skali (528 Hz). Wydział Biologii i Zdrowia w Surrey badał wpływ jonizacji na próbie tysiąca osób, które wykorzystywały odpowiednio zjonizowane powietrze przez dłuższy czas. Wyniki jednoznacznie wskazują odsetek osób cierpiących na różne choroby, które doświadczyły poprawy. W naszej komorze zabieg trwa zaledwie 45 minut. Wymagane jest wykonanie minimum kilku zabiegów. W ciężkich przypadkach chorobowych zabiegi wykonywane są zazwyczaj po konsultacji ze specjalistą. Brak jest znanych przeciwwskazań na stosowanie terapii jonowej.

Krok 3 powrotu do zdrowia

W trakcie pobytu w komorze korzystasz z dobroczynnego wpływu olbrzymiej dawki jonizacji ujemnej na każdym cm3 komory, mikro klastrowej mgiełki antyutleniacza wodoru cząsteczkowego H2 oraz zerowego wskazania jakichkolwiek pyłów PM 2.5 i PM 10. Wolne rodniki są główną przyczyną procesu starzenia się komórkowego oraz wszelkich chorób w tym chorób nowotworowych. Gdy tylko trafią do materiału genetycznego DNA działają wprost jak biologiczne pociski wyniszczające nasz organizm. Dlatego też należy wspomóc nasz organizm dostarczając mu odpowiednich przeciwutleniaczy (antyoksydantów) nazywanych przez nas „witaminami powietrza”.


Krok 4 powrotu do zdrowia

Pierwsze kilka minut w komorze to celowo rozpylana mikro klastrowa mgiełka bogata w wodór cząsteczkowy H2. Koncentracja wodoru wynosi od 400 do 800 ppb. Czynnik ORP wynosi od -200 do -400 mv.

Co należy wiedzieć przed wizytą ?

  • Przed wejściem do Komory Jonizacyjnej należy zdjąć obuwie i nałożyć jednorazowe ochraniacze flizelinowe.
  • Obuwie, cenne przedmioty, torebka, telefon (wyciszony lub wyłączony) zostawiamy w szafce zamykanej na klucz.
  • W Komorze Jonizacyjnej obowiązuje całkowity zakaz używania telefonów komórkowych!
  • Całkowity zakaz spożywania posiłków i picia własnych napojów podczas seansu.
  • Komora jest „strefą relaksu” więc zalecana jest cisza przez wzgląd na inne osoby odbywające terapie.
  • Prosimy, aby bezpośrednio przed wizytą nie używać mocnych perfum.
  • Dzieci do lat 7 mogą wchodzić z osobami dorosłymi.
  • Komora mieści 4 osoby podczas jednego seansu, osoba dorosła może trzymać dziecko na kolanach.

Ceny wizyt w Komorze Jonizacyjnej:

Jednorazowa sesja – 50 zł
Karnet 10 wejść – 400 zł (40zł za 1 sesję)*

*poprawę samopoczucia możemy odczuć już po pierwszej wizycie, natomiast dla długotrwałych efektów wskazana jest seria minimum 10 sesji.

Pytania i odpowiedzi…

Jaki jest czas pobytu w komorze ?

Pobyt w komorze jonizacyjnej trwa 45 minut. Terapię można powtarzać  raz na dobę.  Ze względu na duże dawki witamin powietrza nie ma konieczności przekraczania zaleconego czasu.  Zaleca się minimum 5 zabiegów jednak najlepiej serię 10. W trakcie przebywania organizm rozpoczyna procesy zdrowienia.

Jaka jest koncentracja wodoru w komorze ?

Pierwsze kilka minut w komorze to celowo rozpylana mikro klastrowa mgiełka bogata w wodór cząsteczkowy H2. Koncentracja wodoru wynosi od 400 do 800 ppb. Czynnik ORP wynosi od -200 do -400 mv. Dodatkowo procesy olbrzymich dawek jonizacji powietrza ułatwiają powstawanie życiodajnego wodoru H2.

Jak działają witaminy powietrza ?

Witaminy powietrza wytworzone w zamkniętej komorze to nic innego jak dobroczynny wpływ jonizacji ujemnej powietrza, oraz wodoru cząsteczkowego. Powstaje tzw. mikro klastrowa mgiełka.   Utworzone w ten sposób hydrojony przez nos, gardło i pęcherzyki płucne docierają do naszego organizmu. Dzięki inhalacji z powietrza nasz organizm zaczyna je przyswajać i redukować wolne rodniki. Rozpoczyna się proces wzmacniania systemu obronnego organizmu oraz samo zdrowienie. Procesy zapalne zaczynają zanikać. Przebywanie w takim środowisku wpływa na całkowitą likwidację chorobotwórczych wolnych rodników. Organizm wręcz resetuje się i rozpoczyna proces równowagi. Dzięki wodorowi cząsteczkowemu przy użyciu systemu jonizującego organizm żywy otrzymuje tzw. „paliwo życia”. Wytworzony aktywny wodór jest najsilniejszym znanym antyoksydantem dlatego, iż dociera do wnętrza komórek, czyli ich cytoplazmy.

Czy terapia w komorze działa ?

Tak jak wskazało wiele przeprowadzonych badań oddziaływanie odpowiednią dawką jonów ujemnych przynosi zamierzony efekt leczniczy. Wydział Biologii i Zdrowia w Surrey badał wpływ jonizacji na próbie tysiąca osób, które wykorzystywały odpowiednio zjonizowane powietrze przez dłuższy czas. Wyniki jednoznacznie wskazują odsetek osób cierpiących na różne choroby, które doświadczyły znacznej poprawy.

Czy z terapii w komorze mogą korzystać dzieci ?

Tak jak najbardziej z komory mogą bez obaw korzystać dzieci od 2 tygodnia życia. W szczególności komora proponowana jest dla dzieci alergicznych (atopowe zapalenie skóry, astma, częste infekcje dolnych i górnych dróg oddechowych). Kiedy jony ujemne przechodzą przez pęcherzyki krwi, zmniejszają poziom histaminy co jest niezmiernie istotne przy wymienionych chorobach.

Jakie są przeciwwskazania do korzystania z Komory Jonizacyjnej ?

Brak znanych przeciwwskazań do terapii w komorze jonizacyjnej.

Czy terapia w Komorze jest bezpieczna ?

Terapia w komorze jest bezpieczna i bezbolesna. W szczególności chorzy przewlekle po zabiegach mogą odczuwać pewien dyskomfort. Związane jest to z „resetem organizmu”, oczyszczaniem się poprzez pozytywne działanie  potężnej dawki witamin powietrza. Urządzenia jonizujące został poddane testom na obecność ozonu oraz tlenków azotu. Pomiary wykazały wartości wielokrotnie mniejsze od dopuszczalnych. Wartość ozonu w odległości 50 cm od jonizatora wynosiła 0,01 mg/m3 powietrza. Obowiązujące normy określają max. stężenie ozonu 0,12 mg/m3 (120 µg/m3) powietrza.  Tlenek azotu dopuszcza normę 0,03 mg/m3  (30 µg/m3) rok kalendarzowy. W czystym powietrzu górskim zawartość ozonu osiąga stężenie 0,01 – 0,02 mg/m3 powietrza. Urządzenia posiadają certyfikat zgodności CE.

Czy terapię można przyprowadzić w domu ?

Niestety nie jest to takie proste. Budowa komory wymaga wielogodzinnego nakładu pracy, zastosowania odpowiedniego systemu jonizującego oraz pieniędzy. Wytworzenie odpowiednio wysokiej działającej zdrwotnie dawki jonów ujemnych na każdy cm3 pomieszczenia nie jest możliwe w warunkach zacisza domowego. Ostrzowe jonizatory domowe produkują niewielkie dawki jonów, które natychmiast giną w otaczającym je zanieczyszczonym środowisku i nie spełniają jakiejkolwiek roli zdrowotnej (jedynie są w stanie zneutralizować niewielką ilość pyłów).  Dzięki zastosowanej technologii ION SYSTEM i przekroczeniu odpowiednich dawek aerojonów w powietrzu powstają pełne witaminy powietrza na które składają się jony ujemne oraz wodór cząsteczkowy H2. Takie witaminy działają jak typowe antyoksydanty. Dzięki nim możliwa staje się walka z wieloma chorobami cywilizacyjnymi.

Czy terapia zastępuje leczenie ?

Terapia ma właściwości zdrowotne dla naszego organizmu, ale nigdy nie zastępuje leczenia konwencjonalnego. Jest jedynie w ramach MKA (medycyny komplementarnej i alternatywnej) uzupełnieniem i terapią wspomagającą. Zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem prowadzącym. Terapia witaminami powietrza nie ma na celu rywalizacji i wyparcia medycyny powszechnie stosowanej. Niektóre zabiegi mogą doskonale uzupełniać leczenie konwencjonalne. Poza tym, co istotne terapia ma  za zadanie wpłynąć nie tylko na kondycję fizyczną, ale także psychiczną pacjenta i wzmocnić jego odporność.

Back to Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress